• חן הייניש

תחזית גלים ומצב הים - מקורות מומלצים

עודכן ב: 3 דצמ 2020

ריכזתי בשבילכם/ן כמה מקורות מידע מומלצים וזמינים של תחזיות גלים. כדי להבין איך לקרוא אותם, כנסו לאיך להבין את הנתונים בתחזית הגלים.

4surfers

אתר ישראלי 100% שפותח ע"י יניב ליבוביץ האלוף. הישראליות שלו חשובה כי כל המידע מונגש לנו הגולשים הישראלים, לא רק בשפה, אלא בייחוד בתרגום התנהגות הים הייחודית לאגן המזרחי של הים התיכון. אפשר למצוא שם תחזית גלים ורוחות, תחזית לאיכות הגל לגלישה, ולא פחות חשוב - מידע לגבי נתונים בפועל (לא תחזית) של שעות אחרונות. הכל בתצוגה מאוד נוחה ועוד שלל אפשרויות למתקדמים. מקור מומלץ!

תחזית גלים ומצב הים

magic seaweed

המג'יק בפי העם, מקור מידע פופולרי נותן תחזית לכל המשתנים המובילים (גלים, רוח,גיאות/שפל כיוון וכו'), יש מספר מצלמות חוף בחלק מהחופים וקיימת גרסת פרימיום עם תחזית לשבועיים.

surfline

מקור המידע הפופולרי בעולם, ספקי התחזיות הרשמיים של ה World Surf League. פרסו מס' מצלמות חופים בארץ. גם פה יש גרסת פרימיום בתשלום.

wind guru

הגורו של הרוחות. חפשו את התחנה הקרובה לחוף שלכם וצללו לנתונים.

תחזית רוחות
ראה תחזית בגורו

מפת המכון לחקר הימים והאגמים

ישראמר בשפתנו. מפת תחזית גלים שמאפשרת לראות את התפתחות הסוול בכיוון החופים שלנו. אינטראקטיבי, אפשר לשחק עם המועד שמוצג במפה.

מפת ה US Navy

מפת תחזית גלים, אפשר לראות את התפתחות הסוול בכיוון החופים שלנו. מפה אינטראקטיבית.

מפת התחזית של אוניברסיטת אתונה

מפת תחזית גלים, אפשר לראות את התפתחות הסוול בכיוון החופים שלנו. מפה אינטראקטיבית.

דגימות רוחות של השירות המטאורולוגי: מפת דגימות שעתיות של כיוון ועוצמת הרוח לפי התחנות הפרוסות בארץ. ניתן לבחור להציג מדדים נוספים (טמפ', לחות וכו')

התחזית של בועז דיין: ממליץ לקרוא את התחזית הכללית. לא רק מספרים, ממש לקרוא :-) ככל שתדעו לסנכרן בין המידע פה לבין אפליקציות הגלים, תבינו טוב יותר את תחזיות הגלים.

יש תחזית טובה וחסר לכם ליש או סט חרבות? כנסו לאזור הגלישה

215 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול